Dla dzieci w Przeciece

(1)

Wodospad Podgórnej w Przesiece W Przesiece największą atrakcję turystyczną stanowi Wodospad Podgórnej. To trzeci, pod względem wysokości, wodospad w polskiej części Karkon... więcej »

Przesieka - przy rozwidleniu szlaków turystycznych

Kamień Waloński i Chybotek Kamień Waloński i Chybotek to zespół skał położony w Przesiece. Nazwa skały Kamień Waloński pochodzi od znaków krzyża i dłoni umieszczonych... więcej »

Przesieka - przy węźle czterech szlaków turystycznych.

Przesieka szlaki turystyczne Przesieka to nie Karpacz czy Szklarska Poręba ale i stąd bez problemu dojdziemy w szczytowe partie Karkonoszy, do tego cześć naszej wędrówki przebiegać będzie m... więcej »

Zamek Chojnik znajduje się na szczycie wzgórza Chojnik położonego między Jagniątkowem, Sobieszowem i Zachełmiem. Te najbardziej znane pozostałości zamku na Dolnym Śląsku to najczęściej wybie... więcej »

Jelenia Góra-Sobieszów

Karkonosze to najwyższa partia jednego z dwóch dużych masywów górskich w naszym kraju – Sudetów. Karkonosze to takie Tatry Sudetów. W Karkonoszach, cho... więcej »

Małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Do dyspozycji odwiedzających są również: stanowiska sterowa... więcej »

ul. Karkonoska 32, 58-540 Karpacz

Przesieka historia miejscowości Pierwsze uznane wzmianki odnoszące się do Przesieki dotyczą XVII. stulecia. Wtedy to cesarz podarował osadę weteranowi wojny trzydziestoletniej – Georgowi Sch... więcej »

Przesieka
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00