Opis

Gościniec Chybotek to wyjątkowe miejsce w sercu Karkonoszy. Na samym końcu drogi, tuż pod lasem… w pobliżu szlaków turystycznych, rowerowych singletracków i jednej z największych karkonoskich atrakcji - Wodospadu Podgórnej.

U nas odpoczniesz w otoczeniu przyrody, zasmakujesz pysznej regionalnej kuchni, ugasisz pragnienie świeżym czeskim piwem…


Serdecznie zapraszamy
Dominika i Dominik Sadowscy


Oferujemy 38 miejsc noclegowych w 16 pokojach (2, 3 i 5-osobowych)

Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz telewizor.

Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępna sala kominkowa z jadalnią i aneksem kuchennym (lodówki, kuchenka mikrofalowa, czajnik i naczynia). 

Śniadania serwujemy w budynku gospody.

Oferujemy pobyt grup zorganizowanych z pełnym wyżywieniem, wycieczki szkolne, obozy, kolonie, zielone szkoły. Posiadamy opinię Komendanta PSP potwierdzającą spełnienie wymagań ochrony PPOŻ.

Na terenie obiektu znajduje się duży monitorowany parking (również dla autokarów), naszym Gościom zapewniamy bezpieczne przechowanie rowerów i sprzętu turystycznego.

 

 

W naszej gospodzie serwujemy smaczne i syte dania kuchni polskiej i regionalnej. Bogato wyposażony bar zadowoli każdego fana piwa oraz regionalnych i mocnych trunków.

Oferujemy świeże czeskie piwo beczkowe z rodzinnego browaru Svijany (jasne i ciemne) oraz ponad 40 rodzajów piw butelkowych (regionalne, rzemieślnicze, smakowe, bezalkoholowe).

W okresie ciepłym przy gospodzie funkcjonuje ogród letni.

Cennik

Cennik noclegów:

niedziela - czwartek: 80 zł za osobę dorosłą / 60 zł za dziecko do 10 lat

Weekendy (piątek - sobota): 90 zł za osobę dorosłą / 60 zł za dziecko do 10 lat

Dzieci do lat 3 bezpłatnie.

 

Śniadania w formie szwedzkiego bufetu - 30 zł za osobę dorosłą, 20 zł za dziecko do 10 lat.

Ceny noclegów w okresie wakacji, ferii zimowych oraz długich weekendów, świąt i Sylwestra ustalane są w ramach ofert specjalnych.

Chętnie przyjmujemy Gości ze swoimi pupilami :) jednorazowa opłata za pieska lub kotka - 50 zł za cały pobyt.

 

Galeria


Pokoje

Gospoda

Wyślij zapytanie

CHYBOTEK

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego CHYBOTEK Dominika Niedźwiecka-Sadowska, ul. Karkonoska, 58-563, Przesieka, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.chybotekprzesiek...
42 wyświetlenia w 2024r. Łącznie 118 (od 2023r.)
CHYBOTEK

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu przesieka.info.pl

+48 665 295 486
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00