Opis

Dom Wczasowy Zorza w środkowej części Przesieki, około 300 metrów od przystanku autobusowego i sklepu. Turyści muszą wjechać jedyną drogą od strony Podgórzyna i pokonać około jednego kilometra od tablicy miejscowości Przesieka, a następnie skręcić w lewo w jednokierunkową ulicę Turystyczną przy nowo wybudowanym kościele.

Dom Wczasowy Zorza usytuowany jest na wysokości 560 m n.p.m. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 5800 m2 występuje liczny świerkowy, bukowy i jodłowy drzewostan. Powierzchnia jest bardzo zróżnicowana, gdyż oprócz łagodnych terenów występują tutaj liczne wyróżniające się formacje skalne. Na jednej z nich powstała drewniana altanka, z której rozciąga się niezapomniana panorama na masyw Śnieżki, gdzie można organizować grille i wspólne imprezy integracyjne. Po drugiej stronie skał znajduje się miejsce na ognisko, gdzie przy drewnianych stołach można biesiadować przy śpiewach i muzyce do późnych godzin wieczornych. Na całym terenie wśród licznych skałek i świerków wkomponowane są ustronne miejsca, gdzie wśród śpiewu ptaków można doskonale wypoczywać. Zakątkiem wzbudzającym zainteresowanie gości jest także wybudowany na skałce „domek dla zakochanych”- jest to miejsce, które sprzyja refleksji i zadumie. 

D.W. Zorza jest jednym z większych domów wypoczynkowych w Przesiece, usytuowanym z dala od głównej drogi, dlatego też jest bezpieczna dla grup kolonijnych i rodzin z dziećmi. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw wyposażony w: karuzele, drewniane huśtawki i drabinki. Duży zielony teren sprawia, że dzieci nie mogą się tu nudzić, a rodzice mają ciągłą kontrolę nad swoimi pociechami. Ośrodek posiada wytyczony parking na około 20 samochodów osobowych oraz miejsce na autokary wycieczkowe. 


Dom Wczasowy Zorza to 90 miejsc noclegowych w pokojach (2,3,4,5 osobowych) i możliwość przyjęcia jednocześnie dwóch autokarów.

Ośrodek zaprasza na wypoczynek grupy zorganizowane: zielone szkoły, pobyty integracyjne, wycieczki zakładowe.

Do dyspozycji Gości m.in :

 • boisko sportowe do siatkówki
 • miejsce na ognisko
 • altanka z grillem
 • sala kominkowa

Cennik

Noclegi:

 • Pokoje - 35-45 zł
 • Apartament (max 4 os.) 1 pokój z kuchnią i łazienką - 200 zł
 • Apartament (max. 4-5 osób) 2 pokojowy z kuchnią i łazienką - 250 zł
 • Opłata klimatyczna - 2,00 zł

Wyżywienie:

 • Śniadanie 12 zł
 • Obiad (obiadokolacja) 20 zł
 • Kolacja 15 zł


54 wyświetlenia w 2024r. Łącznie 275 (od 2023r.)
Dom Wczasowy ZORZA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu przesieka.info.pl

+48 757 621 285 +48 503 063 279
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00