Kolonie, Zielone Szkoły

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Pensjonat Markus nad Potokiem

58-563 Przesieka, ul.Dolina Czerwienia 14
tel. 75 762 10 89, 75 762 15 83
mail: markus@przesieka.com.pl
www.karkonosze.pl/pensjonat_markus_nad_potokiem

W samym sercu Karkonoszy, istnieje malownicza miejscowość o nazwie Przesieka, a w niej wyjątkowe, magiczne miejsce otulone majestatem gór, szumem drzew, pobliskiego potoku, zapachem lasu i szczęścia... - Markus - Pensjonat nad Potokiem zaprasza! 15 min do Szklarskiej Poręby, 15 min. Do Karpacza , 15 min do Jeleniej Góry... wokół przyroda i cuda natury.

Zobacz ofertę

Dom Wczasowy ZORZA

58-562 Przesieka, ul. Turystyczna 5
tel. 75 762 12 85, 503 063 279
mail: info@dwzorza.pl

Dom Wczasowy Zorza znajduje się w środkowej części Przesieki (niedaleko Karpacza i Szklarskiej Poręby w Karkonoszach) , około 300 metrów od przystanku autobusowego i jednocześnie sklepu. Turyści muszą wjechać jedyną drogą od strony Podgórzyna i pokonać około jednego kilometra od tablicy miejscowości Przesieka, a następnie skręcić w lewo w jednokierunkową ulicę Turystyczną przy nowo wybudowanym kościele. Ośrodek znajduje się po prawej stronie i jest bardzo dobrze widoczny z głównej ulicy Karkonoskiej. D.W. Zorza usytuowana jest na wysokości 560 m n.p.m. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 5800 m2 występuje liczny świerkowy, bukowy i jodłowy drzewostan. Powierzchnia jest bardzo zróżnicowana, gdyż oprócz łagodnych terenów występują tutaj liczne wyróżniające się formacje skalne. Na jednej z nich powstała drewniana altanka, z której rozciąga się niezapomniana panorama na masyw Śnieżki, gdzie można organizować grille i wspólne imprezy integracyjne. Po drugiej stronie skał znajduje się miejsce na ognisko, gdzie przy drewnianych stołach można biesiadować przy śpiewach i muzyce do późnych godzin wieczornych. Na całym terenie wśród licznych skałek i świerków wkomponowane są ustronne miejsca, gdzie wśród śpiewu ptaków można doskonale wypoczywać. Zakątkiem wzbudzającym zainteresowanie gości jest także wybudowany na skałce „domek dla zakochanych”- jest to miejsce, które sprzyja refleksji i zadumie. D.W. Zorza jest jednym z większych domów wypoczynkowych w Przesiece, usytuowanym z dala od głównej drogi, dlatego też jest bezpieczna dla grup kolonijnych i rodzin z dziećmi. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw wyposażony w: karuzele, drewniane huśtawki i drabinki. Duży zielony teren sprawia, że dzieci nie mogą się tu nudzić, a rodzice mają ciągłą kontrolę nad swoimi pociechami. Ośrodek posiada wytyczony parking na około 20 samochodów osobowych oraz miejsce na autokary wycieczkowe. Ośrodek oferuje tanie noclegi w okolicy Karpacza w Karkonoszach.

Zobacz ofertę

Dom Wczasowy ZIELONA GOSPODA

58-562 Przesieka, ul. Dolina Czerwienia 11
tel. 75 762 13 94, 502 252 159
mail: zielonagospoda@poczta.onet.pl

Dom Wczasowy Zielona Gospoda leży w Przesiece, w malowniczej Dolinie Czerwienia, tuż nad górskim potokiem. Nieopodal budynku przebiegają szlaki turystyczne prowadzące do Zamku Chojnik i w kierunku Przełęczy Karkonoskiej. Ośrodek jest po kapitalnym remoncie. Organizatorzy wycieczek mogą liczyć na pomoc ze strony gospodarzy, jak też zrozumienie przy wyborze posiłku i czasu jego podania. Sport i rekreacja -duży plac zabaw dla dzieci i młodzieży, -boisko do piłki siatkowej, koszykowej i mini piłki nożnej, -sala bilardowa i ping-pongowa, -skromna bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego dla gości, -siłownia i sauna (odpłatnie), -wyciąg narciarski w pobliskim Zachełmiu, -możliwość skorzystania z jazdy konnej (stadnina koni Miłków - 10 km od Zielonej Gospody), -poza jadalnią do dyspozycji jest kawiarnia na ok. 100 miejsc siedzących z doskonałym parkietem, nagłosieniem, duży plazmowym TV i barem. Transport -przy budynku-duży parking, -możliwość wynajęcia autobusów lub 8 - osobowych busów na wycieczki, odpłatne wycieczki autokarowe (Karpacz, Szklarska Poręba, Bolków, Krzeszów, Zamek Czocha, Praga, Skalne Miasto), -dla grup zorganizowanych transport pomiędzy Przesieką a dworcem PKP w Jeleniej Górze, -DYSPONUJEMY WŁASNYMI AUTOKARAMI ! Obiekt jest monitorowany w dzień i w nocy przez kilkanaście nowoczesnych kamer. Bezprzewodowy dostęp do internetu, sieć działa również na zewnątrz w ogrodzie, na boisku czy grillu.

Zobacz ofertę

Ośrodek Wypoczynkowy WARSZAWIANKA

58-562 Przesieka, ul. Łąkowa 3
tel. 75 762 13 12, 601 873 369
mail: dworek_saski@wp.pl

Ośrodek Wypoczynkowy Warszawianka w Przesiece organizuje wypoczynek indywidualny ( również święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc) oraz grupowy, w tym: kolonie, zimowiska, zielone szkoły, plenery artystyczne; jest idealnym miejscem dla wypoczynku rodzinnego. Prowadzi własną, znakomitą kuchnię z możliwością indywidualnego wyboru rodzaju oraz godzin posiłków, posiada stylową jadalnię, salę telewizyjną i bankietową. Oferuje pokoje o zróżnicowanej wielkości i standardzie (większość z łazienką, tańsze z umywalką).

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
PRZESIEKA Pogoda
Polecamy:

Pensjonat Markusprzesieka pensjonat markus nad potokiem

www.Karkonosze.pl

Karkonosze

Noclegi nad morzem

noclegi nad morzem bałtyckim

Noclegi nad jeziorem

noclegi nad jeziorem