Agroturystyka

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Agroturystyka NAD STAWEM

58-562 Przesieka, ul. Kręta 5
tel. 504 672 128

Gospodarstwo agroturystyczne Nad Stawem położone w górnej części Przesieki to idealna oferta dla poszukujących sielskiego wypoczynku i kontaktu z naturą. Dla gości przygotowaliśmy przestronną kuchnię wraz z jadalnią. W ogrodzie: - zarybiony staw (możliwość wędkowania, a najmłodsi goście zapewne chętnie skorzystają z przygotowanej łódki) - sad owocowy (pyszne jabłka, grusze, śliwki i wiśnie), jerzynowy zagajnik - siedziska i miejsce na grilla lub ognisko - widok na Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy Transport: - DOJAZD: agroturystyka Nad Stawem stoi w górnej części Przesieki. Tuż przed ośrodkiem Kaliniec należy skręcić w boczną drogę w lewo prowadzącą prosto na miejsce. - ogrodzony parking przy budynku

Zobacz ofertę

DOM NAD DOLINĄ

58-563 Przesieka, ul. Droga Zachełmska 8
tel. 602 113 938
mail: domnaddolina@wp.pl

Dom nad Doliną w Przesiece koło Karpacza usytuowany jest na słonecznym wzgórzu, w pobliżu lasu, z oddali słychać łagodny szum potoku Czerwień. Idealne miejsce dla pragnących odpocząć z od zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie głównych kurortów Karkonoszy- Karpacza (8 km), Szklarskiej Poręby (20 km), Cieplic z nowo otwartymi basenami termalnymi (6 km). Oferujemy nowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Śnieżkę, główny grzbiet Karkonoszy i urokliwą Dolinę Czerwienia.

Zobacz ofertę

Agroturystyka SZCZĘSNOWO

58-562 Zachełmie k/ Karpacza, Zachełmie 49
tel. 75 76 21 18, 516 067 307
mail: agroturystyka@szczesnowo.pl
www.szczesnowozachelmie.pl

Proponujemy Państwu miły odpoczynek w gospodarstwie agroturystycznym „Szczęsnowo”, położonym w samym sercu Karkonoszy – w malowniczej miejscowości Zachełmie (gm. Podgórzyn). Przepiękne krajobrazy, czyste powietrze, bliskość największych atrakcji regionu oraz ośrodków turystycznych (Karpacz 12 km, Szklarska Poręba 14 km, Jelenia Góra z Uzdrowiskiem Cieplice 6 km, Harrachov w Republice Czeskiej 17 km) dają możliwość połączenia aktywnej turystyki ze spokojnym wypoczynkiem w otoczeniu przyrody. Do tego wszystkiego dołączamy znakomity standard obiektu agroturystycznego oraz kameralną atmosferę. W bliskiej okolicy istnieje możliwość skorzystania z: nauki jazdy konnej, wyciągu narciarskiego, uprawiania wspinaczki skałkowej kuligów Ponad wszystko dbamy o prywatność naszych gości. Decydując się na wypoczynek w „Szczęsnowie” dostajecie Państwo gwarancję ciszy i spokoju. Znaczna odległość od głównej drogi przebiegającej przez Zachełmie, osobne wejście do agroturystyki oraz otoczenie obiektu przez łąki i lasy, sprawią, że zapomnicie Państwo o pędzącym dookoła świecie, a sama agroturystyka stanie się dla Państwa oazą wypoczynku.

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
PRZESIEKA Pogoda
Polecamy:

Pensjonat Markusprzesieka pensjonat markus nad potokiem

www.Karkonosze.pl

Karkonosze

Noclegi nad morzem

noclegi nad morzem bałtyckim

Noclegi nad jeziorem

noclegi nad jeziorem